מזון יבש לגורי כלבים של גזעים קטנים 3 ק"ג

מזון יבש לגורי כלבים של גזעים קטנים 3 ק"ג

מחיר משלוח: חינם!

135

מזון יבש לגורי כלבים של גזעים קטנים

המזון מתאים במיוחד לגמילה מהנקה אצל גורים מכל הגזעים ולגדילה אצל גורים מגזעים קטנים (משקל כלב בוגר מ-1.5 ק"ג עד 10 ק"ג).

במהלך שלב הגדילה, הצרכים התזונתיים משתנים לא רק בהתאם לגזע אלא גם בהתאם לגיל. מסיבה זו, פיתחנו את נוסחת הסטיספקשן לגורי גזעים קטנים, בעלת תכולת חלבונים גבוהה (22% עוף טרי), תכולת אנרגיה גבוהה (שומן עוף ואורז) ותוספת סידן וזרחן מאוזנת.

יכולת הפירוק הגבוהה של כל מרכיביו ואיכותם תורמת להתפתחות האופטימלית והמאוזנת של הגור בשלבי הגדילה המוקדמים, אצל גורים מכל גודל (מ-30 יום ועד 2-3 חודשים), וכמו כן לגדילה עד הבגרות אצל גורים מגזעים קטנים.

תודות לנוגדי החמצון הטבעיים של התא מסוג ביופלבונואיד, המופקים מפרי הדר (ויטמינים C ו-E), אנחנו עוזרים להתפתחות מערכת חיסונית חזקה ובריאה.

גודל הקציצות אידיאלי ללסתות בינוניות וקטנות.

מספק ביוטין (ויטמין H), השומר על פרוות הכלב בריאה ומבריקה.

חשוב לכלבים לגדול בלי בעיות עודף משקל כדי למנוע בעיות של משקל יתר בעתיד. L-קרניטין עוזר להמרת שומנים לאנרגיה ומאפשר להיפטר ממצבורי שומן.

טאורין תורם לפעולה תקינה של הלב ולראיה טובה. 

אופן השימוש: יש להניח את הכמות המומלצת על צלחת הכלב מבלי לערבב עם מוצרים אחרים. אין להרטיב את הקציצות; בצורתן הרגיל הן מגנות על שיני הכלב ועוזרות לעיכול.

 חשוב מאוד לתת לכלבים מים נקיים וקרים.

מדריך האכלה: עיין בטבלה. צורכי התזונה של כל כלב מחושבים לפי משקל הגוף. המנה היומית המומלצת מספקת את הצרכים האלה. על בסיס הנחות אלה, תזונאים שלנו חישבו טבלת מינונים מוכחת. הנתונים המוצגים הם מומלצים בלבד, משום שהצרכים עשויים להשתנות לפי גיל, אופי וסביבת הכלב.

יש לסגור היטב את האריזה, לשמור במקום קר ויבש, מבודד מהרצפה ומקרינת שמש ישירה.

רכיבים:

עוף טרי ללא עצמות (מינימום 22%), בשר עוף מיובש, אורז (18%), שומן עוף, אורז מלא (17%), גלוטן תירס, סלק כתוש, שמרי בירה, כבד עוף מיובש, ביצה שלמה מיובשת, דו-סידן זרחתי, תמציות פרי הדר עתירות ביופלבונואיד (0.15%), תמצית יוקה שידיגרה, ויטמינים ומינרלים. 

רכיבים אנליטיים

לחות: 10%; חלבון: 31%; שמנים ושומנים, תכולה ברוטו: 21%; סיבים, תכולה ברוטו: 2%; חומרים לא אורגניים: 7%; סידן: 1.5%; זרחן: 1%.

תוספים:

ויטמין A: יב"ל/ק"ג 21,351, ויטמין ‎D3‏: 1,954 יב"ל/ק"ג, ויטמין E (אלפא טוקופרול): 142 מ"ג/ק"ג, ביוטין: 0.24 מ"ג/ק"ג, נחושת: 14.23 מ"ג/ק"ג, ברזל: 231 מ"ג/ק"ג, יוד: 2.8 מ"ג/ק"ג, מנגן: 105 מ"ג/ק"ג, אבץ: 197 מ"ג/ק"ג, סלניום: 0.32 מ"ג/ק"ג, טאורין: 1,002 מ"ג/ק"ג, L-קרניטין: 50 מ"ג/ק"ג. מכיל נוגדי חמצון וחומרים משמרים מאושרים ע"י האיחוד האירופי.

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
המוצר התווסף לסל בהצלחה!
המשך בקניות עבור לקופה